הנפקת תג נכה

מהי מחלת הסוכרת? מהם התנאים לקבלת תג נכה עבור חולה סוכרת? כיצד ניתן להקל על הליך קבלת תו נכה עבור חולה סוכרת?

סכרת הינה מחלה מטבולית המתאפיינת ברמת סוכר גבוהה בדם אשר נגרמת בשל הפרעה בהפרשת האינסולין או בפעילותו .האינסולין מופרש על ידי הלבלב ומאפשר כניסתו של סוכר(גלוקוז) לתוך התאים. קיימים שני סוגי סכרת: סכרת מסוג 1 הידועה גם כסוכרת נעורים בה הלבלב אינו מייצר אינסולין ובה חולים 10% מכלל החולים הסוכרתיים וסכרת מסוג 2 בה הגוף לא מייצר או לא משתמש באינסולין בצורה נכונה. 90% מהחולים בסוכרת לוקים במחלה מסוג זה. הסיבוכים המידיים של מחלת הסוכרת כוללים היפרגליקמיה-רמות סוכר גבוהות והיפוקגליקמיה-רמות סוכר נמוכות או ירידה חדה ברמת הסוכר. שני המצבים דורשים טיפול מידי. מחלת הסוכרת יכולה להסתבך בשל נזק מצטבר לכלי הדם הקטנים וחוסר איזון של רמות סוכר בדם. בין הנזקים הקשים של מחלת הסוכרת ניתן למצוא: עיוורון, פגיעה בכליות עד לאי ספיקת כליות, נזקים לכלי דם גדולים, טרשת עורקים. פגיעה עצבית ברגליים, מחלות לב ועוד. הטיפול לסוכרת כולל מתן אינסולין, תזונה נכונה ופעילות גופנית וכן בדיקות דם עצמיות תכופות.

איך לקבל תג נכה עבור חולה סוכרת?

על מנת לקבל תו נכה עבור חולה סוכרת, החולה חייב בהגשת מסמכים וטפסים רלוונטיים למשרד הרישוי. רצוי להגיש טפסים מפורטים ככל הניתן המעידים על מצבו. ניתן להגיש פרוטוקול וועדה רפואית של ביטוח לאומי אשר קבעה לו אחוזי נכות. רק הוועדה המיוחדת באגף הרישוי קובעת את הזכאות לקבלת תו נכה וזאת על פי קריטריונים קבועים של משרד התחבורה. בנוסף, יש להגיש מסמכים רלוונטים אף עבור הרכב או הרכבים עבורם נדרש תו הנכה. רק המידע שיופיע במסמכים יוכל לקבוע את הזכאות לתג נכה. חשוב לדעת כי הוועדה אינה מחייבת הגעה פיזית אך עובדה זו יכולה להוות חיסרון עבור פונים רבים אשר אינם יכולים להסביר את מצבם בפני הוועדה וייתכן כי לא כל הטפסים שיוגשו יזכו לתשומת הלב הראויה.

כיצד ניתן להקל על הליך קבלת תג נכה עבור חולה סוכרת?

מחלת הסוכרת משבשת את חייו של החולה ומשפיעה על היבטים רבים בחייו. כדי להקל את הבירוקרטיה הכרוכה במחלות ובעיות רפואיות שונות, אנחנו, המומחים של חברת אופקים עומדים לרשותכם במימוש הזכויות המגיעות לכם ולבני משפחתכם. הניסיון, הידע והמוניטין שצברנו לאורך השנים בליווי וסיוע לאלפי לקוחות, הופכים אותנו לחברה מובילה בתחום מימוש זכויות רפואיות.

זקוקים לתו נכה עבור חולה סוכרת? זה הזמן ליצור קשר עם המומחים שלנו ולחסוך זמן יקר ובירוקרטיה.

צרו קשר לייעוץ חינם


תגיות

 • כספי פיצויים

  סיום יחסי עובד מעביד זה משהו מאוד טבעי בשוק העבודה. כך גם מתן פיצויים או כספי פיצויים. מאז ומעולם עובדים פוטרו או התפטרו. אבל בעשרים שנה האחרונות ניתן לראות מגמה של שינויים הרבה יותר תכופים בשוק העבודה.

  19 בספטמבר 2019
 • כספים רדומים

  מומחים השקעות מתייחסים לעיתים לכספים "ישנים" (מלשון, לישון) בתור כספים שאינם נושאים ריבית או שנשחקים בתנאי אינפלציה. אך בישראל, כך מסתבר, יש גם כספים רדומים מסוג אחר לגמרי.

  19 בספטמבר 2019
 • בדיקת זכאות להחזר מס

  אנשים לא אוהבים לשלם מיסים. אבל אין ברירה, זה מה שאומר החוק. אבל על פי החוק, מי שמגיע לו החזר מס פשוט צריך לבקש, למלא טפסים ולקבל. אבל, משום מה יותר מדי אנשים לא מבצעים בדיקת זכאות להחזר מס. זו בדיקה שתאמר לכם כמה מגיע לכם ואם מגיע לכם.

  19 בספטמבר 2019
 • למי מגיע החזר מס

  אם חשבתם שהחזרי מס מגיעים אך ורק לבעלי עסקים, עצמאים ובעלי הון, דעו שהתמונה שונה לחלוטין. אמנם, שכירים רגילים שכל מה שקשור למס הכנסה מטופל על המעסיק (שמעביר בשמם את ניכויי המס) אבל המעסיק לא יגיש בשבילכם בקשה להחזר מס.

  19 בספטמבר 2019

כתיבת תגובה

איך נוכל לעזור לך?

צור קשר וניתן לך ייעוץ מקצועי להחזר כספים!

ייעוץ חינם
הודעה מהירה