הנפקת תג נכה

מהו חולה אונקולוגי?

חולה אונקולוגי הוא חולה אשר בגופו נתגלה גידול סרטני. סרטן הוא שם כולל לקבוצת מחלות המאופיינות על ידי גידול לא מרוסן של תאים. כיום, מוכרים בעולם המדע והרפואה, למעלה מ-200 סוגי גידולים סרטניים השונים זה מזה במאפיינים שונים, כגון: האיברים בהם הם מתפתחים, בסוג הגידול, בקצב ההתפתחות, בסוג הטיפולים ובסיכויי ההחלמה. הטיפולים הקיימים כיום למלחמה בסרטן הם: תרופות כימותרפיות, הקרנות וניתוחים וכן טיפולים ביולוגיים והורמונליים. סוגי הסרטן הנפוצים ביותר בארץ הם: סרטן השד, סרטן הערמונית, סרטן המעי הגס וסרטן צוואר הרחם.

מה התנאים לקבלת תו נכה?

את הזכאות לתו נכה קובעת ועדה מיוחדת באגף הרישוי. הועדה הפנימית מורכבת גם מרופא מקומי. המשרד יכול לקבוע זכאות לתו נכה על סמך מסמכים רפואיים ללא צורך לראות את החולה או על פי אחוזי הנכות שנקבעו לו על ידי הוועדות הרפואיות השונות בביטוח לאומי ומשרד הבריאות.

כיצד ניתן לקבל תג נכה עבור חולה אונקולוגי?

אם אין ברשותכם אישור על קביעת אחוזי נכות כדי לקבל תו נכה יש להגיש מסמכים רלוונטיים ומפורטים ככל הניתן המעידים על מצב החולה. בנוסף, יש להגיש מסמכים הנוגעים לרכב או רכבים עבורם נדרש תו הנכה. קביעת הזכויות לתג נכה תיקבע רק על פי המידע שיופיע במסמכים. העובדה כי הועדה לא מחייבת הגעה פיזית, מהווה חיסרון כיוון שהפונים לוועדה לא יכולים להסביר את מצבם בפניה ויש חשש כי לא המסמכים שהוגשו לא יזכו לתשומת לב ראויה.

כיצד ניתן להקל על הליך קבלת תו נכה עבור חולה אונקולוגי?

אבחנה של מחלה ממארת מלווה לעתים קרובות בתחושת איום על החיים ואובדן שליטה. בנוסף למצב חוסר הוודאות בהווה ולאי הוודאות באשר לעתיד, נחשפים החולים ובני משפחתם לפרוצדורות בירוקרטיות רבות. המומחים של אופקים עומדים לרשותכם כדי לסייע לכם במימוש הזכויות המגיעות לכם ולבני משפחתכם בעקבות מחלה או בעיה רפואית. הניסיון, הידע והמוניטין שצברנו בליווי אלפי לקוחות הופכים אותנו לחברה מובילה בתחומה במימוש זכויות רפואיות.

אם אתם זקוקים לתו נכה, זה הזמן לחסוך זמן יקר ובירוקרטיה ולהתקשר אל המומחים של חברת אופקים.

צרו קשר לייעוץ חינם


תגיות

 • כספי פיצויים

  סיום יחסי עובד מעביד זה משהו מאוד טבעי בשוק העבודה. כך גם מתן פיצויים או כספי פיצויים. מאז ומעולם עובדים פוטרו או התפטרו. אבל בעשרים שנה האחרונות ניתן לראות מגמה של שינויים הרבה יותר תכופים בשוק העבודה.

  19 בספטמבר 2019
 • כספים רדומים

  מומחים השקעות מתייחסים לעיתים לכספים "ישנים" (מלשון, לישון) בתור כספים שאינם נושאים ריבית או שנשחקים בתנאי אינפלציה. אך בישראל, כך מסתבר, יש גם כספים רדומים מסוג אחר לגמרי.

  19 בספטמבר 2019
 • בדיקת זכאות להחזר מס

  אנשים לא אוהבים לשלם מיסים. אבל אין ברירה, זה מה שאומר החוק. אבל על פי החוק, מי שמגיע לו החזר מס פשוט צריך לבקש, למלא טפסים ולקבל. אבל, משום מה יותר מדי אנשים לא מבצעים בדיקת זכאות להחזר מס. זו בדיקה שתאמר לכם כמה מגיע לכם ואם מגיע לכם.

  19 בספטמבר 2019
 • למי מגיע החזר מס

  אם חשבתם שהחזרי מס מגיעים אך ורק לבעלי עסקים, עצמאים ובעלי הון, דעו שהתמונה שונה לחלוטין. אמנם, שכירים רגילים שכל מה שקשור למס הכנסה מטופל על המעסיק (שמעביר בשמם את ניכויי המס) אבל המעסיק לא יגיש בשבילכם בקשה להחזר מס.

  19 בספטמבר 2019

כתיבת תגובה

איך נוכל לעזור לך?

צור קשר וניתן לך ייעוץ מקצועי להחזר כספים!

ייעוץ חינם
הודעה מהירה